Kobiety w inwestycjach

Dlaczego kobiety częściej powinny dbać o swoje inwestycje? I czemu Spinvest jest najlepszym wyborem?

W wielu rodzinach wciąż funkcjonuje model polegający na tym, że to głównie mężczyzna zajmuje się utrzymaniem rodziny i zarabianiem pieniędzy. Nie ma w tym nic złego, ale życie jest życiem i zdarzają się różne sytuacje ‒ wypadki, utrata pracy, rozwody czy chociażby ostatnio ‒ pandemia koronawirusa. Kiedy zabraknie podstawowego źródła utrzymania, albo kobieta zostaje sama, a jej sytuacja finansowa ulega znacznemu pogorszeniu – niezbędny jest plan B. Zresztą, wiele kobiet decyduje się również na bycie singielkami i nie mogą na nikogo innego liczyć, jak tylko na siebie. Dlatego jesteśmy fanami niezależności i myślenia również o sobie. Jeśli nie spotka nas w życiu nic nieprzewidzianego, to tylko lepiej. Posiadanie własnych oszczędności i inwestycji daje nam większe pole wyboru, więcej opcji i pozwala bardziej decydować o sobie i swoim życiu. Nie mówiąc o tym, że bez pytania kogokolwiek o zgodę możemy sprawić sobie jakiś przyjemny zakup, wybrać w wymarzoną podróż czy podjąć decyzję, na którą byśmy się nie zdecydowały, nie mając odpowiedniej poduszki finansowej ‒na przykład o zmianie pracy czy założeniu swojej firmy.

 

Prezes Zarządu Spinvest Sp. z o.o. Joanna Sypniowska

Proste zasady. Pewne inwestycje. Wymierne zyski.

Jednym z elementów naszej misji jest oferowanie usług, które pozwolą naszym inwestorkom i inwestorom zarabiać więcej niż na lokatach czy obligacjach. Naszych usług nie kierujemy raczej do rekinów giełdy czy forexu, którzy zarabiają dziesiątki czy setki procent rocznie, ale do osób trzymających swoje oszczędności na koncie bankowym. Przy obecnie rosnącej inflacji, bankowe lokaty są nieopłacalne i oznaczają tylko stratę. Również lokaty bankowe nie dają nam nawet utrzymania wartości kapitału. To właśnie dla nich pracujemy, żeby pomnażać ich pieniądze w oparciu o nasze doświadczenie i wiedzę związaną z handlem mieszkaniami. Niebagatelne znaczenie ma też to, że nieruchomości są inwestycją uważaną przez wielu ekspertów za jedną z bezpieczniejszych. Dodatkową zaletą jest też to, że współpraca z nami nie wymaga żadnej specjalistycznej wiedzy, a zaangażowanie czasowe naszych klientów w transakcje jest minimalne. Przy obecnym szybkim tempie życia i ciągłym braku czasu wydaje nam się to sporą zaletą w stosunku do np. giełdy, która wymaga i czasu i wiedzy, a ryzyko jest nieporównywalnie większe.

Dlaczego miał(a)byś zacząć z nami współpracę?

  • sami od lat jesteśmy inwestorami, mamy doświadczenie w pomnażaniu pieniędzy za pomocą tego modelu inwestycyjnego
  • od lat współpracujemy z inwestorami i cały czas cieszymy się zaufaniem powstałym z generowania dla nich znaczących zysków
  • mamy duże doświadczenie w zakupach i sprzedaży mieszkań inwestycyjnych
  • lubimy współpracować długofalowo i regularnie, w biznesie stawiamy na uczciwość i zaufanie
  • od 2013 roku działamy w Krakowie i okolicach
  • mamy profesjonalny zespół, nie jesteśmy jedną osobą świeżo po szkoleniu z inwestowania

 

Podoba Ci się to, co robimy? Polub i obserwuj w social media:

Chcesz dowiedzieć się więcej o nieruchomościach i inwestowaniu?

ZOBACZ


Powrót na listę wpisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *