Remontowa metamorfoza

Remont to metamorfoza, która przeobraża wnętrze w przestrzeń piękną i na nowo użytkową.  Potrafimy zrobić “coś z niczego” w kilka tygodni, zarówno w mieszkaniach z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Nie ma znaczenia czy jest to przestrzeń w bloku, kamienicy czy domu. 

Wszystkie prace wykonujemy profesjonalnie, co staramy się pokazać na zdjęciach z naszych realizacji. Nasze mocne strony to przede wszystkim doświadczony, pracowity zespół i nowoczesny sprzęt pozwalający na wykonywanie wielu zadań nie tylko sprawniej, ale także dokładniej. 

Porównanie zdjęć po lewej stronie dotyczy mieszkania w 100-letniej kamienicy,

a po prawej mieszkania w bloku z wielkiej płyty z lat 80tych.

Odpowiadamy za remont mieszkania od projektu aranżacji, po jego realizację. Remont przeprowadza sprawdzona ekipa remontowa. Meble na wymiar dostarcza nasz mistrz stolarstwa, dodatki wyszukujemy wedle trendów i gwarantowanej jakości producenta. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów wnętrz. Tworzymy piękne, proste i funkcjonalne wnętrza, adekwatne do roli jaką mają pełnić. Każdy projekt, powstał w oparciu o normy funkcjonalne z uwzględnieniem podstawowych zasad użyteczności i funkcjonalności. Nasze mieszkania to połączenie ponadczasowej elegancji i nowoczesności.

Porównanie zdjęć po lewej stronie dotyczy mieszkania remontowanego od stanu deweloperskiego,

a po prawej kawalerki w budynku z roku 2008.

Remonty przeprowadzamy zwykle w 3 miesiące. W naszym harmonogramie jest wiele działań, stąd musimy sprawnie tworzyć koncepcje remontowo-aranżacyjne. Nasze prace obejmują m.in. burzenie ścian, demontaże, wynoszenie gruzu, instalację hydrauliki, elektryki, armatury i ceramiki, malowanie ścian, kładzenie płytek i paneli, montaż drzwi wewnętrznych. 

Stan mieszkania w trakcie rozbiórki.

Składowanie worków z gruzem.

Demontaż starych drzwi i podłóg oraz burzenie ściany pomiędzy kuchnią a salonem.

Dodatkowo, po naszej stronie jest przygotowanie projektu, kosztorysu remontu, umawianie i doglądanie firmy remontowej, czasochłonne zakupy, transport materiałów, sprzątanie mieszkania i jego finałowa aranżacja.

Przygotowanie projektu, wizualizacji oraz listy zakupowej w naszym wykonaniu trwa ok 2tygodnie.

Oferujemy kompletne wykończenie, ale również wyposażenie w AGD, meble i oświetlenie całego mieszkania. Projekt realizuje wykwalifikowany projektant wnętrz, który określa, jak ma wyglądać dane wnętrze, w co powinno być wyposażone, jakie kolory mają w nim dominować, jakie dekoracje będą pasowały do wystroju.

Ponieważ projektujemy z pasją, to z przyjemnością śledzimy najnowsze trendy. Orientujemy się w ekskluzywnych liniach ceramiki, najmodniejszych kolekcjach glazury, farb ściennych i wyszukanych detalach. Wykorzystujemy je w naszych projektach tak, aby stworzyć funkcjonalną i dobrą jakościowo przestrzeń do mieszkania. 

Porównanie zdjęć po lewej stronie dotyczy mieszkania z rynku wtórnego, ta sama kuchnia z wizualizacji i jej stan przed remontem i po remoncie.

Remontujemy, utrzymując dobrą jakość i przystępne ceny. Bierzemy na siebie całą organizację i logistykę tak, aby wykończenie mieszkania pod klucz mogło być nie tylko sprawne i bezproblemowe, ale także stylowe. Warto sprawdzić nasze pozostałe realizacje, które są dostępne na stronie głównej www.spinvest.com.pl

Podoba Ci się to, co robimy? Polub i obserwuj w social media:

Chcesz dowiedzieć się więcej o nieruchomościach i inwestowaniu?

ZOBACZ


Powrót na listę wpisów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *