Powrót

Os. Na Stoku 24, Wzgórza Krzesławickie, mieszkanie do remontu

Metraż
40.1 m2
Cena
280 000 zł
Piętro
1
Liczba pokoi
2

MIESZKANIE SPRZEDANE – OFERTA NIEAKTUALNA

Do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kameralnym, 2-piętrowym bloku na os. Na Stoku 24. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej jasnej kuchni i łazienki z WC. Całość ma powierzchnię 40m2 i wymaga przeprowadzenia remontu (jedynie drzwi wejściowe są wymienione). Za to dzięki temu można urządzić je po swojemu. No i wiadomo, że cena dużo niższa niż za już wyremontowane (tego typu mieszkania w tej okolicy sprzedają się za 8000-8500 zł/m2).

Ekspozycja dwustronna na płn-wsch (mniejszy pokój i kuchnia) i płd-zach (salon z balkonem), dzięki czemu mieszkanie jest dobrze doświetlone przez cały dzień. Pod oknami trawnik i drzewa, a tuż obok bloku sympatyczne tereny zielone – Park przy Forcie oraz Park Miejski Zielony Jar Wandy.

Koszty utrzymania na poziomie 300 zł/m-c + prąd i gaz. Ciepła woda z bojlera, ogrzewanie miejskie.

Na osiedlu pełna infrastruktura handlowa i usługowa – szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, punkty usługowe, place zabaw, boiska.

Pętla tramwajowa Wzgórza Krzesławickie 10 minut piechotą od bloku (tramwaje 1, 4, 5 oraz autobusy 122, 149, 202, 212, 222, 232, 422). Pod blokiem przystanek autobusowy linii 142, 182, 511 i nocny 642), a ponadto dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych (nie ma problemów z parkowaniem, co przy obecnej sytuacji w Krakowie jest dużym plusem).

Odrębna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń. Jeden właściciel.

Ważna sprawa na koniec – działamy jako pełnomocnik właściciela. Sprzedaż bez dodatkowych prowizji od kupującego.

Jesteś Pośrednikiem? My nie. Ale zapraszamy do współpracy – to korzystne dla naszych klientów. Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Skontaktuj się ze mną również jeśli chcesz przyłączyć się do skutecznego sytemu wymiany ofert!

Cena 280 000 zł

 

Chcesz kupić mieszkanie, ale akurat to konkretne nie przypadło Ci do gustu? Zadzwoń do mnie mimo wszystko – mamy w ciągłej sprzedaży inne mieszkania, również takie, które są niedostępne nigdzie w Internecie. Kto wie, może akurat trafisz na fajną okazję „spod lady”.

Podoba Ci się? Zainteresowany? Chcesz zobaczyć?

Napisz wiadomość lub zadzwoń 604 473 379 (Szymon)

Słowa kluczowe: Na Stoku, Na Wzgórzach, Wzgórza, Krzesławice, Wzgórza Krzesławickie, Zesławice, Architektów, Poległych w Krzesławicach, Grębałów, Nowa Huta, Kocmyrzowska, Łowińskiego, Petofiego, Mierniczych

Previous picture Next picture Close gallery