Powrót

ul. Mała Góra 18, Bieżanów, gotowe mieszkanie pod wynajem na pokoje

Metraż
51 m2
Cena
345 000 zł
Piętro
10
Liczba pokoi
4

MIESZKANIE SPRZEDANE – OFERTA NIEAKTUALNA

Dla inwestora – ponad 20% zwrotu rocznie!

Mam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 dla inwestora zainteresowanego dochodem pasywnym z wynajmu. Zostało ono podzielone na cztery niezależne pokoje, które są wynajmowane studentom i młodym osobom pracującym.

Mieszkanie jest zarządzane przez profesjonalną firmę zarządzającą najmem, co daje w pełni pasywny dochód – nie zajmujesz się obsługą najemców, a pieniądze co miesiąc wpływają na Twoje konto!

Kupując na kredyt rata wyniesie około 1400-1500 zł, a mieszkanie jest wynajęte za 2700! Daje to zwrot z włożonego kapitału ponad 20% rocznie (lub ponad 9% rocznie przy zakupie za gotówkę).

Mieszkanie znajduje się na Bieżanowie, ul. Mała Góra 18, na 10 piętrze, dzięki czemu są widoki z okien atrakcyjne dla najemców. Przeszło generalny remont, kupujesz mieszkanie zrobione pod klucz, z meblami i AGD.

W pobliżu pełna infrastruktura – sklepy, markety (Tesco, Kaufland), punkty usługowe, poczta, klub fitness, basen. Tuż obok duże tereny zielone – Park Aleksandry.

Dogodny wyjazd na autostradę A-4. Możliwość dojazdu do centrum i uczelni (AGH, UR, CM UJ) przyspieszoną linią 503 lub tramwajami (przystanek 10 minut piechotą od bloku). W bliskim sąsiedztwie również Wydział Farmacji i rozbudowujący się szpital dziecięcy w Prokocimiu.

Słowa kluczowe: okazja, okazyjne, inwestycja, inwestycyjne, dla inwestora, wynajem, pod wynajem, studenckie, dla studenta, dla studentów,

Previous picture Next picture Close gallery