Powrót

ul. Teligi 17, Prokocim, gotowe mieszkanie pod najem na pokoje

Metraż
56 m2
Cena
409 000 zł
Piętro
4
Liczba pokoi
5

MIESZKANIE SPRZEDANE – OFERTA NIEAKTUALNA

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie typu gotowiec inwestycyjny o powierzchni 56m2 dla inwestora zainteresowanego dochodem pasywnym z wynajmu. Zostało ono podzielone na pięć niezależnych pokoi, które są wynajmowane osobno studentom i młodym osobom pracującym. Łączny dochód z najmu 3400 zł + opłaty (spółdzielnia, media).

Mieszkanie jest zarządzane przez profesjonalną firmę zarządzającą najmem, co daje w pełni pasywny dochód – nie zajmujesz się obsługą najemców, a pieniądze co miesiąc wpływają na Twoje konto!

Kupując na kredyt i zarządzając samodzielnie uzyskujesz zwrot z włożonego kapitału ponad 25% rocznie! (lub blisko 10% rocznie przy zakupie za gotówkę).

Mieszkanie znajduje się na Prokocimiu, ul. Teligi 17. Położone jest na 4 piętrze w bloku z lat 80. Przeszło generalny remont, kupujesz mieszkanie zrobione pod klucz.

W pobliżu pełna infrastruktura – sklepy (Mila – tuż obok bloku), markety (Tesco, Kaufland), punkty usługowe, poczta, klub fitness, basen. Tuż obok duże tereny zielone – Park Aleksandry, Park Jerzmanowskich, Parki Lilli Wenedy.

Dogodny wyjazd na autostradę A-4. Możliwość dojazdu do centrum i uczelni (AGH, UR, UJ, UEk) tramwajami lub autobusami (przystanek 3 minuty piechotą od bloku). W bliskim sąsiedztwie również Wydział Farmacji i rozbudowujący się szpital dziecięcy w Prokocimiu.

 

Słowa kluczowe: okazja, okazyjne, inwestycja, inwestycyjne, dla inwestora, pod wynajem, studenckie, dla studenta, dla studentów, gotowiec inwestycyjny

Previous picture Next picture Close gallery