Powrót

ul. Legionów Piłsudskiego 21, Stare Podgórze, obok parku Bednarskiego

Metraż
52,5 m2
Cena
659 000 zł
Piętro
parter
Liczba pokoi
2

MIESZKANIE SPRZEDANE – OFERTA NIEAKTUALNA

Piękne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Starym Podgórzu

Miejsce idealne dla osób kochających uroki miejskiego życia. W niedalekiej odległości znajdują się dzielnice Kazimierz i Stare Miasto, a od samego centrum dzieli nas jedynie krótki spacer. 

Kamienica znajduje się przy Placu Niepodległości (ul. Legionów Piłsudskiego 21), na którym w każdą sobotę zaopatrzymy się w ekologiczne warzywa, owoce, przetwory; sprzedawane bezpośrednio przez regionalnych rzemieślników.

W bezpośredniej okolicy znajdziemy również:

  • Park Bednarskiego (300m)
  • Rynek Podgórski (150m)
  • Wisła (250m)
  • Planty im. Floriana Nowackiego  (300m)
  • Przedszkole nr 92 (650m)
  • Boisko multisportowe (600m)
  • Szkoła Podstawowa nr 29 (650m)
  • Biedronka (400m)

Oprócz tego niezliczone restauracje, puby, i kawiarnie.

Mieszkanie składa się z dużego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Łącznie 52,5m2. Spore wrażenie robią charakterystyczne dla kamienic wysokie stropy, dzięki którym pomieszczenia nie nagrzewają się w upalne dni. 

Dzięki dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest cały dzień jasne. Okna salonu skierowane są na Plac Niepodległości, natomiast kuchni i sypialni na kameralne podwórze, które od wiosny do późnej jesieni otoczone jest zielenią.

Do kamienicy jak i mieszkania wejdziemy przez piękne drewniane drzwi. Również w samym mieszkaniu zarówno drzwi, jak i okna są drewniane (nowego typu).

Warto wspomnieć o miejskim ogrzewaniu z MPEC.

Do mieszkania przynależy sporych rozmiarów piwnica, w której można przechowywać rowery lub inne większe przedmioty.

Cena 659 000 zł

Kontakt  798 144 598 – Adam

 

Słowa kluczowe: Stare Podgórze, Kazimierz, Stare Miasto, Kopiec Krakusa, Targ Pietruszkowy, Wisła, Park Bednarskiego, Rynek Podgórski, Zamoyskiego, Plac Niepodległości, Podskale, Kalwaryjska, Śliska, Kutrzeby, Krasickiego, Smolki, Długosza, Serkowskiego, Przedwiośnie, Celna, Nadwiślańska, Staromostowa, Józefińska, Piwna, Krakusa, Węgierska, Rękawka, Parkowa

 

Previous picture Next picture Close gallery