Powrót

os. Albertyńskie 17, Bieńczyce, remont pod nowego właściciela

Metraż
51.5 m2
Cena
399 000 zł
Piętro
2
Liczba pokoi
3

MIESZKANIE SPRZEDANE – OFERTA NIEAKTUALNA

Mieszkanie 3-pokojowe z osobną jasną kuchnią o łącznej powierzchni 51.5m2, położone na drugim piętrze w bloku na os. Albertyńskim 17.
Dzięki optymalnemu układowi i przestronności pokoi mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny. Dodatkowym atutem będzie bliskość do terenów zielonych (Planty Bieńczyckie) w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Blok zasłonięty od ruchu głównych ulic, dzięki czemu jest cisza i spokój.

Mieszkanie sprzedawane w stanie idealnym – okna PCV, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, nowa instalacja elektryczna i wod-kan. Całość gustownie zaprojektowana i urządzona. Mieszkanie jasne i przestronne (ekspozycja wschód-zachód).
Mieszkanie obecnie w trakcie remontu – zakończenie prac planowane na pierwszą połowę lipca.

Na podłogach w pokojach wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu panele. W kuchni i łazience estetyczne płytki. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z MPEC.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Komunikacja miejska: tuż pod blokiem przystanek tramwajowy i autobusowy DH Wanda – linie tramwajowe 9, 14, 16, 21, 52 oraz autobusowe 125, 132, 142, 152, 172, 502, 572 oraz nocna 664. Dobry dojazd samochodem do każdej części Krakowa.

W niedalekiej odległości znajdują się Centra Handlowe Krokus i Czyżyny, bazar Tomex, galeria Serenada,
Dobry dojazd do takich miejsc jak Quattro Business Park czy Rondo Business Park. Na osiedlu infrastruktura handlowo-usługowa: apteki, poczta, szkoły, przedszkola oraz żłobki.

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej (można założyć przy zakupie), brak obciążeń i osób zameldowanych.

Tel. 604 473 379 (Szymon) w godz. 9:30-19:30

Słowa kluczowe: Nowa Huta, Osiedle Albertyńskie, Tomex, Czyżyny, Bieńczyce, Mistrzejowice, Planty Bieńczyckie, Serenada, Quattro Business Park, Niepodległości, Kazimierzowskie, Przy Arce, Spółdzielcze, Teatralne, Wysokie, Kalinowe, Tysiąclecia

Previous picture Next picture Close gallery