Poznaj alternatywną metodę

inwestowania kapitału

Witaj,

Przede wszystkim dziękujemy, że poświęcasz swój czas na zapoznanie się z tą stroną i naszą ofertą. W dzisiejszym pędzącym świecie uwaga i czas są najcenniejszymi aktywami, więc tym bardziej doceniamy, że jesteś teraz z nami.

Dlaczego miał(a)byś czytać dalej?

Jeśli tutaj jesteś, to znaczy, że prawdopodobnie masz kapitał i chcesz go bezpiecznie i rozsądnie zainwestować?

Być może będziemy mieć dla Ciebie interesującą ofertę. Przeczytaj do końca i wtedy samodzielnie podejmiesz decyzję czy jest to dla Ciebie interesujące czy nie. Możemy się tak umówić?

Kim jesteśmy? 

W skrócie? Jesteśmy flipperami. Znajdujemy mieszkania. Kupujemy. Remontujemy. Sprzedajemy. Powtarzamy.

Działamy w Krakowie (i czasem najbliższych okolicach).

Dzięki wyrobionym przez lata kontaktom nie mamy problemów z dostępem do okazji inwestycyjnych.

Przygotowujemy mieszkania dla osób, które wolą kupić coś gotowego niż samodzielnie mierzyć się z wyszukiwaniem, a potem urządzaniem mieszkania. Bierzemy na siebie całą pracę, analizujemy potencjał nieruchomości, sprawdzamy jej stan prawny i dokumenty, projektujemy zmiany, remontujemy pod klucz, aranżujemy i sprzedajemy z zyskiem.

Ze względu na skalę działalności (zazwyczaj mamy w obrocie >10 mieszkań jednocześnie) korzystamy z zewnętrznego kapitału od osób, które nam zaufały i powierzyły swoje pieniądze.

Działamy w nieruchomościach od 2013 roku, początkowo we współpracy z zewnętrznym partnerem wyszukiwaliśmy mieszkania pod wynajem. Od 2017 roku już samodzielnie i pod własną marką Spinvest prowadzimy działalność związaną z flippingiem.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt flipów. Regularnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na rynku nieruchomości zarówno podczas lokalnych spotkań networkingowych, jak i w czasie większych ogólnopolskich konferencji.

Proste zasady. Pewne inwestycje. Wymierne zyski.

Szukamy osób, które mają nadwyżki kapitału i chcą je bezpiecznie zainwestować. My wiemy jak, kiedy, gdzie i za ile.

Dlaczego szukamy kapitału? To proste – chcemy zwiększać skalę działania, a to niemożliwe działając tylko ze swoją gotówką.

Za pozyskane środki kupujemy kolejne mieszkania, które następnie remontujemy i sprzedajemy. Warto zapoznać się z naszą ofertą aktualnych mieszkań i bazą inwestycji (tutaj).

Największą zaletą wskazanych przez nas ofert jest fakt, że Twoje pieniądze realnie dla Ciebie pracują. Takiego komfortu bardzo często nie dają bankowe lokaty czy obligacje skarbowe. A często wręcz przeciwnie – trzymając w nich pieniądze, realnie tracisz z powodu wysokiej inflacji.

Jednocześnie – ponieważ te środki inwestujemy w zakup i remont mieszkań, jest to inwestycja pewna i bezpieczna. Kupując okazyjne mieszkanie w cenie poniżej jego rynkowej wartości, naprawdę trudno jest stracić na takiej inwestycji. Dodatkowo, inwestor jest zabezpieczony dzięki notarialnej formie zawarcia umowy.

Zapraszamy do kontaktu. Zobaczysz jak działamy i czy współpraca z nami będzie Ci pasować czy może i Ty i my uznamy, że to jednak nie do końca to (taka opcja też jest w porządku!).

Przykład

Masz nadwyżkę finansową w kwocie 100 000 zł, której nie będziesz potrzebował w najbliższym czasie, a jednocześnie nie chcesz tracić na inflacji. Pożyczasz pieniądze naszej spółce na rok na 7% rocznie. Oznacza to zarobek 7000 zł. Od tego nasze kochane państwo zabiera 19% jako podatek od odsetek (tzw. podatek Belki), czyli zostanie 5670 zł rocznie. Dzieląc to przez 12 miesięcy otrzymujesz 472,50 zł miesięcznie, czyli prawie tyle, ile wypłacane jest w ramach programu 500+. Inwestor nie dostaje tych pieniędzy w ramach pomocy społecznej, tylko sam je zarobił dzięki mądrej decyzji i wyborowi odpowiedniego partnera biznesowego.

Dlaczego jesteśmy w stanie zaoferować tak wysokie oprocentowanie kiedy oprocentowanie lokat szoruje po dnie w okolicy 0-1%? To proste: korzystając z Twoich pieniędzy, wiemy jak wygenerować z nich wysokie zyski, którymi możemy się tym samym podzielić z Tobą.

 

Dlaczego miał(a)byś zacząć z nami współpracę?

 • sami od lat jesteśmy inwestorami, mamy doświadczenie w pomnażaniu pieniędzy za pomocą tego modelu inwestycyjnego
 • od lat współpracujemy z inwestorami i cały czas cieszymy się zaufaniem powstałym z generowania dla nich znaczących zysków
 • mamy duże doświadczenie w zakupach i sprzedaży mieszkań inwestycyjnych
 • lubimy współpracować długofalowo i regularnie, w biznesie stawiamy na uczciwość i zaufanie
 • od 2013 roku działamy w Krakowie i okolicach
 • mamy profesjonalny zespół, nie jesteśmy jedną osobą świeżo po szkoleniu z inwestowania

Mamy dostęp do:

 • ofert nie podanych jeszcze do publicznej wiadomości
 • inwestycji poniżej wartości rynkowej lub takich, gdzie potrzebna jest szybka sprzedaż za gotówkę
 • mieszkań z możliwością zmiany układu (np. zwiększenie liczby pokoi) lub korzystnej przebudowy wnętrza

Zależy nam na:

 • wysokich zyskach z Twojego kapitału
 • bezpieczeństwie inwestycji
 • partnerskich, długofalowych relacjach
 • budowaniu większej skali naszej działalności dzięki częstszemu kupowaniu i sprzedawaniu mieszkań

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń już teraz i umów się na spotkanie!

 

KONTAKT:

Szymon Sypniowski, tel. +48 604 473 379,

szymon.sypniowski@spinvest.com.pl

spinvest.com.pl