Inwestuj sprawdzoną metodą

Witaj,

Przede wszystkim dziękujemy, że poświęcasz swój czas na zapoznanie się z tą stroną i naszą ofertą. W dzisiejszym pędzącym świecie uwaga i czas są najcenniejszymi aktywami, więc tym bardziej doceniamy, że jesteś teraz z nami.

Dlaczego miał(a)byś czytać dalej?

Jeśli tutaj jesteś, to znaczy, że prawdopodobnie masz kapitał i chcesz go bezpiecznie i rozsądnie zainwestować?

Być może będziemy mieć dla Ciebie interesującą ofertę. Przeczytaj do końca i wtedy samodzielnie podejmiesz decyzję czy jest to dla Ciebie interesujące czy nie. Możemy się tak umówić?

Kim jesteśmy? 

W skrócie? Jesteśmy flipperami. Znajdujemy mieszkania. Kupujemy. Remontujemy. Sprzedajemy. Powtarzamy.

Działamy w Krakowie (i czasem najbliższych okolicach).

Dzięki wyrobionym przez lata kontaktom nie mamy problemów z dostępem do okazji inwestycyjnych.

Przygotowujemy mieszkania dla osób, które wolą kupić coś gotowego niż samodzielnie mierzyć się z wyszukiwaniem, a potem urządzaniem mieszkania. Bierzemy na siebie całą pracę, analizujemy potencjał nieruchomości, sprawdzamy jej stan prawny i dokumenty, projektujemy zmiany, remontujemy pod klucz, aranżujemy i sprzedajemy z zyskiem.

Ze względu na skalę działalności (zazwyczaj mamy w obrocie >10 mieszkań jednocześnie) korzystamy z zewnętrznego kapitału od osób, które chcą skutecznie pomnażać swoje oszczędności.

Działamy w nieruchomościach od 2013 roku, początkowo we współpracy z zewnętrznym partnerem wyszukiwaliśmy mieszkania pod wynajem. Od 2017 roku już samodzielnie i pod własną marką Spinvest prowadzimy działalność związaną z flippingiem.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt flipów. Regularnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem na rynku nieruchomości zarówno podczas lokalnych spotkań networkingowych, jak i w czasie większych ogólnopolskich konferencji.

Proste zasady. Pewne inwestycje. Wymierne zyski.

Szukamy osób, które mają nadwyżki kapitału i chcą je bezpiecznie zainwestować. My wiemy jak, kiedy, gdzie i za ile.

Dlaczego szukamy inwestorów? To proste – chcemy zwiększać skalę działania, a to niemożliwe działając tylko ze swoją gotówką.

Za Twoje środki kupujemy mieszkanie, które następnie remontujemy i sprzedajemy. Warto zapoznać się z naszą ofertą aktualnych mieszkań i bazą inwestycji (tutaj). Na bieżąco prowadzimy ewidencję poniesionych podczas inwestycji kosztów, które na koniec projektu podsumowujemy. Wiemy w ten sposób ile łącznie wydaliśmy i ile zarobiliśmy. Wypracowanym zyskiem dzielimy się pół na pół.

Jednym słowem: Ty dostarczasz kapitał, my nasze know-how i naszą pracę. Do tego gramy do jednej bramki – my zarabiamy dopiero w momencie, kiedy Ty również zarobisz. Dlatego zależy nam na maksymalizacji Twojego zysku w jak najkrótszym czasie.

A najlepsze jest to, że od początku do końca to Ty jesteś właścicielem kupowanego mieszkania. Kupując w cenie poniżej rynkowej wartości, naprawdę trudno jest stracić na takiej inwestycji. Zatem ryzyko takiej transakcji jest minimalne, a czas działa na Twoją korzyść, bo w czasie trwania naszego wspólnego projektu masz aktywo, które zyskuje na wartości.

W ten sposób Twoje pieniądze realnie dla Ciebie pracują. Takiego komfortu bardzo często nie dają bankowe lokaty czy obligacje skarbowe. A często wręcz przeciwnie – trzymając w nich pieniądze, realnie tracisz z powodu wysokiej inflacji.

Zapraszamy do kontaktu. Zobaczysz jak działamy i czy współpraca z nami będzie Ci pasować czy może i Ty i my uznamy, że to jednak nie do końca to (taka opcja też jest w porządku!).

Przykład

Masz wolne środki w kwocie 500 000 zł, których nie będziesz potrzebował w najbliższym czasie, a jednocześnie nie chcesz tracić na inflacji. Znajdujemy dla Ciebie mieszkanie za 400 000 zł, a remont i koszty okołotransakcyjne to kolejne 100 000 zł. Sprzedajemy mieszkanie za 560 000 zł. Wygenerowaliśmy zatem zysk 60 000 zł. Nasze projekty trwają najczęściej około 5-6 miesięcy.

Dzielimy się zyskiem pół na pół. Zatem z zainwestowanego kapitału 500 000 zł zarobiłeś w ciągu 6 miesięcy 30 000 zł. Oznacza to 6% w skali trwania projektu i 12% w skali roku. A wszystko przy minimalnym ryzyku w porównaniu do innych instrumentów dających podobne zwroty.

Specyfika naszej branży jest taka, że od czasu do czasu zdarza się również „złoty strzał”, który pozwoli zarobić 20, 30 czy 50% w skali roku, ale nie są to transakcje typowe i powtarzalne.

Jeśli jesteś zadowolony ze współpracy, możemy działać dalej i szukać kolejnych i kolejnych mieszkań. Mamy stałych klientów z którymi na przestrzeni kilku lat zrobiliśmy wspólnie kilkanaście flipów.

Dlaczego jesteśmy w stanie zaoferować tak wysokie zwroty, kiedy oprocentowanie lokat szoruje po dnie w okolicy 0-1%? To proste: korzystając z Twoich pieniędzy, jesteśmy w stanie robić więcej projektów, zwiększać skalę naszego działania. Do tego wnosimy wartość na rynek w postaci pięknie zaprojektowanych mieszkań, które będą cieszyć nowych właścicieli.

Dlaczego miał(a)byś zacząć z nami współpracę?

 • sami również inwestujemy, mamy doświadczenie w pomnażaniu pieniędzy za pomocą tego modelu
 • od lat współpracujemy z inwestorami i cały czas cieszymy się zaufaniem powstałym z generowania dla nich znaczących zysków
 • mamy duże doświadczenie w zakupach i sprzedaży mieszkań inwestycyjnych
 • lubimy współpracować długofalowo i regularnie, w biznesie stawiamy na uczciwość i zaufanie
 • od 2013 roku działamy w Krakowie i okolicach
 • mamy profesjonalny zespół, nie jesteśmy jedną osobą świeżo po szkoleniu z inwestowania

Mamy dostęp do:

 • ofert nie podanych jeszcze do publicznej wiadomości
 • inwestycji poniżej wartości rynkowej lub takich, gdzie potrzebna jest szybka sprzedaż za gotówkę
 • mieszkań z możliwością zmiany układu (np. zwiększenie liczby pokoi) lub korzystnej przebudowy wnętrza

Zależy nam na:

 • wysokich zyskach z Twojego kapitału
 • bezpieczeństwie inwestycji
 • partnerskich, długofalowych relacjach
 • budowaniu większej skali naszej działalności dzięki częstszemu kupowaniu i sprzedawaniu mieszkań

Jesteś zainteresowany/zainteresowana?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń już teraz i umów się na spotkanie!

KONTAKT:

Szymon Sypniowski, tel. +48 604 473 379,

szymon.sypniowski@spinvest.com.pl

spinvest.com.pl